You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Kocioł z podajnikiem "TOMI 3" Drukuj Email
KOTŁY WODNE GÓRNOKANAŁOWE Z AUTOMATYCZNYM ŚLIMAKOWYM PODAJNIKIEM PALIWA TYPU "TOMI 3"
Kocioł z podajnikiem "TOMI 3" Kocioł typu "TOMI 3" to kocioł w pełni zautomatyzowany, który jest przeznaczony do spalania eko-groszku i miału o granulacji do 25mm. Aby uzyskać ustawioną na sterowniku temp. spala się niewielką ilość opału pobraną z kosza zasypowego za pomocą ślimaka. Spalanie odbywa się bezdymnie a zawartość związków zanieczyszczających atmosferę jest bardzo niska co czyni te kotły - kotłami ekologicznymi.
Więcej…
 
Kocioł z podajnikiem "TOMI 4" Drukuj Email
KOTŁY WODNE GÓRNOKANAŁOWE Z AUTOMATYCZNYM TŁOKOWYM PODAJNIKIEM PALIWA TYPU "TOMI 4"
 
Kocioł z podajnikiem Kocioł typu "TOMI 4" to kocioł w pełni zautomatyzowany, który jest przeznaczony do spalania eko-groszku i miału, peletu, zboża o granulacji do 40mm. Aby uzyskać ustawioną na sterowniku temp. spala się niewielką ilość opału pobraną z kosza zasypowego za pomocą tłoka(szuflady).
Więcej…
 
Kocioł całodobowy "TOMI 2" Drukuj Email
KOTŁY WODNE GÓRNOKANAŁOWE, MIAŁOWE,CAŁODOBOWE TYPU "TOMI 2"
Kocioł całodobowy Kotły typu "TOMI 2" to grupa kotłów czterokanałowych bardzo wydajnych o sprawności około 86% sterowanych przez mikroprocesorowy sterownik przeznaczonych do wodnych instalacji centralnego ogrzewania w domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i w obiektach użyteczności publicznej tj. szkoły, przedszkola, hale produkcyjne itp.
Więcej…
 
Kocioł uniwersalny "TOMI 1" Drukuj Email
KOTŁY WODNE GÓRNOKANAŁOWE UNIWERSALNE TYPU "TOMI 1"
Kocioł uniwersalny "TOMI 1" Kotły typu TOMI 1  to grupa kotłów górnokanałowych  (2 kanały) wysokiej jakości, sprawności ko 80%, przeznaczonych do wodnych instalacji centralnego ogrzewania w domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak również w obiektach użyteczności publicznej tj. szkoły, przedszkola, hale produkcyjne itp.
Więcej…
 


     powered by MaroNET